Jdi na obsah Jdi na menu
 


O pohár starosty města Soběslav

18. 8. 2007
V sobotu jsme se zůčastnili soutěže THL v Soběslavi,pořádané přímo na náměstí.Byla to naše první zkušenost s asfaltovým terénem a nástřikovými terči.Co se týče terénu,nebyl v tom žádný problém.Na silnici to aspoň neklouže.Ale ty terče! 15 vteřin nám trvalo než se naplnila objímka na terči a časomíra se zastavila na čase 50,4.Po závodě jsme se dozvěděli,že se na ně musí stříkat od země.Bohužel bylo už pozdě.Ale i tak jsme nakonec nedopadli nejhůř.15 místo z 23 týmu jsme pojali jako menší úspěch. Soutěže se zúčastnili: Na koši-náš univerzální hasič Honza Urban,který na to,že s košem soutěžil poprvé,předvedl parádní práci-čas 6.8 sec.,Na nabírání obvykle Karel Matoušek-též parádní práce,mašina-Jarda Rosol,béčka-Honza Hašek,rozdělovač-Míra Adam a proudy-Aleš Pěknice a Jirka Stoklasa. Holky se tentokrát nezúčastnily,ale Mirka,Terka,Klára a Jana s bodyguardem týmu Honzou,nás přijeli alespoň podpořit. Děkuji všem za předvedené výkony!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dík

(Honza, 23. 8. 2007 20:21)

Pomůžu rád,ale nikomu nebudu brát jeho práci...
Budu jen nahrazovat,když někdo nepojede,žádný že někdo mi řekne já se budu dívat vem to za mě...

Dobrá zkušenost

(Aleš, 23. 8. 2007 19:59)

Asfaltový povrch byl neobvyklí, ale beru to jako dobrou zkušenost-takový 2v1:zkusili jsme si jaký to je na asfaltu+jaký jsou nástřikový terče(aspoň už víme jak na ně).
Chci též poděkovat Honzovi za skvěle odvedenou práci a ujistit ho, že jeho pomoc budem ještě každopádně potřebovat-jelikož už jsi řadový hasič jako každý znás. A kdyby pro tebe delší dobu nebyl žádný záskok, tak abys nám nevychlad a nevypad z rytmu prostřídáme se na pozici LP!!!

Pěkný

(Honza, 21. 8. 2007 12:20)

V Soběslavi to bylo opravdu dobrý a chci vám poděkovat,že jsem se mohl s vámi zůčastnit....
A jestli si myslíte,že sem to dobře udělal,tak si to myslete....:-)
Snad vám budu moct pomoc eště někde jinde,pokud budete chtít....:-)

Dobrá práce

(Jarda, 21. 8. 2007 7:36)

V Záryb.Lhotě si to vynahradíš!

Pokorná omluva!

(Jiri PP, 20. 8. 2007 19:34)

V Soběslavi to byla dobrá soutěž. Asfalt dobrý, ale ty terče hrozný! :( Tak se Vám chci tímto omluvit za pokažené umístění. Příště se na to musim připravit a hodně se snažit a polepšit se! Náš univerzál to zvládl opravdu na výbornou, klobouk dolů! A Karl to je jistota! Ale sebrali jsme aspoň další zkušenost! A ještě že máme toho bodyguarda! :)